قطعات ولوازم یدکی خودرو

علت افزایش قیمت قطعات یدکی خودرو 

افزایش قیمت خودرو طی چند ماه گذشته موجب جهش قیمت در بازار لوازم یدکی شد و متأسفانه این افزایش قیمت از شرکت‌های تامین‌کننده اصلی قطعات یدکی در خودروسازی‌ها آغاز شد. مثلا قیمت خودروهای کار (کامیون‌ها) و اتوبوس‌های حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری و قطعات یدکی و مصرفی آن توسط شرکت‌های خودروسازی افزایش یافت و در ادامه به قطعات یدکی و مصرفی سایر خودروها گسترش یافت. از سوی دیگر افزایش نرخ دلار و یورو طی چند ماه اخیر موجب شد تا به گرانی قطعات یدکی در بازار دامن زده شود. کمبود و افزایش قیمت قطعات یدکی شرایطی را فراهم کرده که اکنون بسیاری از خودروهای دارای نقص فنی در سطح شهرها و جاده‌ها در حال تردد هستند و مالکان اینگونه خودروها به‌دلیل رشد هزینه قطعات و تعمیرات، از تعمیر اینگونه خودروها طفره می‌روند و مراجعه آنها به تعمیرگاه‌ها سخت شده است.

 

اگزوز یدک فروشگاه لوازم یدکی  و قطعات خودرو آماده خدمت رسانی در امر فروش لوازم یدکی خودرو به شما دوستان عزیز است.

آشنایی با قطعات  و لوازم یدکی خودرو

آشنایی با قطعات خودرو یا لوازم یدکی خودروها فقط مناسب تعمیرکاران یا فروشندگان لوازم یدکی نیست.آشنایی با لوازم ماشین و نحوه نگهداری آن یکی از خدمات سایت اگزوز یدک است آداشتن اطلاعاتی حتی اندک در مورد قطعات و لوازم یدکی خودرو حتی برای یک صاحب خودرو هم میتواند در شرایطی کمک کننده و یا حتی ضروری باشد .

هر قطعه در یک خودرو دارای یک شماره فنی یا پارت نامبر ( PA – Part Number ) منحصر به فرد میباشد که این روزها سفارش آن قطعه را بسیار آسان کرده .
امروزه کافیست شماره فنی قطعه مورد نظر خود را بدانید تا به راحتی بتوانید آنرا از فروشنده لوازم یدکی تهیه کنید .


اما به هرحال هر قطعه دارای یک نام و مشخصات خاص خود نیز هست که علاقه مندان و فعالان در حوزه فروش لوازم یدکی و تعمیرات خودرو باید با آنها آشنایی داشته باشند . محصولات و قطعات جدید و به روز در اگزوز یدک 

 


وقتی که خودروتان دچار مشکل شده و به مکانیک مراجعه می‌کنید احتمالا مکانیک پس از بررسی و عیب یابی خودرو، به شما بگوید که قطعاتی از خودرویتان باید تعویض شوند، ممکن است نام‌هایی چون آلترناتور، پلوس، میل سوپاپ و یا کالیپر به گوش شما بخورد. در اینجا سایت اگزوز یدک قصد دارد تا برخی از مهمترین قطعات اتومبیل را که در مکانیکی با آنها سر و کار خواهید داشت را به همراه تصویرشان به شما معرفی کند. خواندن این سلسله مطالب را به علاقه مندان خودرو و مکانیکی توصیه می‌کنیم.

لوازم یدکی خودرو به قیمت عمده در سایت اگزوز یدک به فروش میرسد

 

12 ماه گارانتی از شروع خرید قطعات خودرو یکی از خدمات متنوع سایت ماست

 


نظرات شما

    افزودن نظر شما